ukr
Всі розділи
Чернігів
Омега 3 -6-9 растительная
Омега 3 -6-9 растительная - фото 1
Оновлено: 17 квітня 2021, 08:21

Омега 3 -6-9 растительная

12 500 грн/кілограм
Воронина Юлия
директор
,  Чернігів, UA
на Флагма з 5 квітня 2021

Опис

Склад:
Олеїнова кислота 46,2%
Линолева кислота-22,6%
Линоленова кислота- 17,3%
Пальмітинова кислота 5,8%
Арахінова кислота 3,6%
Ерукова кислота 2,5%
Стеаринова кислота 1,6%
Пальмітоолеїнова кислота 0,4%

Витяги з протоколів досліджень:
На моделі повношарових трафаретних ран визначено ранозагоювальну репаративну дію екстракту омега-жирних кислот «БІОІЛ». За виразністю ефективності екстракт омега-жирних кислот «БІОІЛ» не поступається ПП мазі Метилурацилу.  
На моделі гострого запалення екстракт омега-жирних кислот «БІОІЛ» чинив помірну протизапальну дію, знижуючи набряк лапи у дослідних щурів.
На моделі експериментального проктиту у щурів була визначена виразна ефективність екстракту омега-жирних кислот «БІОІЛ». За впливом на трофічні процеси, інтенсивність запалення слизової оболонки товстої кишки ДЖК не поступався препарату порівняння супозиторіям «Реліф», що свідчить про його виразну протизапальну, репаративну та загально метаболічну дію.
На моделі гострого термічного запалення у мишей встановлено протизапальну дію крему та гелю «Біоіл» 5%. Ефективність крему «Біоіл» 5% та власно екстракту ω-жирних кислот співставлена з такою препарату порівняння «Пантенол» – відомого засобу протизапальної та протиопікової дії.
За умови УФ-опромінення екстракт ω-жирних кислот та крем «Біоіл», 5% на його основі виявляють виразні репаративні та протизапальні властивості. За протизапальною активністю крем «Біоіл» суттєво переважає власно екстракт та ПП спрій «Пантенол».
На моделі контактного дерматиту, викликаного 2,4-динітрохлорбензолом у щурів встановлено виразну протизапальну та репаративну активність крему «Біоіл», яка за виразністю не поступається ПП крему «Бепантен».
При гострому гепатиті, викликаному тетрахлорметаном у щурів, найбільшу активність екстракт ω-жирних кислот «Біоіл» виявив у дозі 1 мл/кг, гепатопротекторна активність якого характеризується цитопротекторним ефектом, посиленням детоксикаційної та білоксинтетичної функції печінки, нормалізацією процесів пероксидації ліпідів та стимуляцією ферментативної і неферментативної ланок антиоксидантної системи. За виразністю гепатопротекторної дії екстракт ω-жирних кислот «Біоіл» не поступається відомому гепатопротектору капсулам «Есенціале».
Експериментальне дослідження фармакологічної активності екстракту ω-жирних кислот «Біоіл» та крему і гелю на його основі виступає вагомим обґрунтуванням для подальшого дослідження з метою створення оригінальних вітчизняних засобів протизапальної, репаративної дії для місцевого лікування ранового процесу. Данні щодо гепатопротекторної дії екстракту ω-жирних кислот «Біоіл» дозволяють рекомендувати його для подальшого вивчення як гепатопротектора. Доцільним є проведення досліджень з вивчення можливості застосування екстракту ω-жирних кислот «Біоіл» як кардіо-, простатопротектора, засобу, що стимулює процеси репарації та генерації, гіполіпідемічного засобу для лікування атеросклерозу та ускладнень цукрового діабету.
Дослідження протиракової та онкопротекторної дії бідистильованого концентрату жирних кислот, торговельної марки «Біоіл» («BIOIL»ТМ). Дослідження біологічної ефективності концентрату жирних кислот бідистильованого, торговельної марки «Біоіл» («BIOIL» ТМ ) у широкому діапазоні концентрацій (5 – 200 мкл/мл) показало, що досліджувана субстанція пригнічує проліферативну та мітотичну активність клітин недрібноклітинного раку легені людини – моделі пухлинного росту in vitro, викликає деструктивно-дегенеративні зміни, істотно посилює апоптоз клітин в культурі, а при високій концентрації – викликає некротичні зміни у культурі злоякісних клітин, тобто здійснює протипухлинну дію. Дослідження на клітинах раку прямої кишки.
Наразі проводяться дослідження застосування біоіл в інгаляційній формі з використанням небулайзерів, задля застосування при лікуванні пневмоній та захворювань дихальної системи у складі комбінованої терапії та застосування після перенесених захворювань для відновлення органів і системи дихання.

Номер оголошення: 11711567
,  Чернігів, UA
на Флагма з 5 квітня 2021
Ще шукають:

Схожі оголошення

2
Канат стальной 3,0 мм, трос стальной ДИН 3060, трос стальной цена, канат стальной купить
Ціна
9 грн/шт
Металлмашінвест, ТОВ, UA, 227 км +804 оголошення
Канат стальной 3,0 мм, трос стальной ДИН 3060, трос стальной цена, канат стальной купить Канат стальной ДИН 3055 предлагаемый нашей компанией со...
Лампа СМН 6,3-20-2
Ціна
Ціна за запитом
Дмитрук Ю.А., ФОП, UA, 227 км +2106 оголошень
Лампа СМН 6,3-20-2 – 500шт цена договорная
2
Асботкань АТ-3
Ціна
Ціна за запитом
Эмси, ТОВ, UA, 227 км +1320 оголошень
Асботкань АТ- 3 Формат - Рулонная Ширина - 1550мм,1200мм Толщина - 2.5мм Рекомендуемая температура до 400°С Асбестовые ткани, применяемые в...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Воронина Юлия
директор
За телефонами
У месенджерах
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Українська версія сайту
Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем, або оберіть її зараз.
Русский Українська English